17-21 Nisan Tarihinde Baran Kablo, Hannover Messe 2023 Fuarındayız

Baran Kablo, endüstriyel kablo ve bağlantı çözümleri alanında dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan Hannover Messe 2023 fuarında Türkiye’den katılım gösteren tek özel kablo üreticisi firma olarak yer alacak. 17-21 Nisan 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan fuarda, endüstriyel ve robot alanındaki kablo üretimindeki yenilikleri takip etmek isteyenler standımızı ziyart edebilirler.

Baran Kablo, Türkiye’de endüstriyel amaçlar için üretilen kablolarda adını duyurmuş ve sektörde öncü firmalar arasında yer alıyor. Baran Kablo, Hannover Messe 2023 fuarında endüstriyel kablo ve bağlantı çözümleri alanında ürettiği en son ürünleri sergileyecek. Özellikle robotik teknolojilerde kullanılan özel kablo ve bağlantı çözümleriyle sektörde fark yaratan Baran Kablo, fuar kapsamında müşterileriyle doğrudan etkileşim halinde olacak ve ürünleri hakkında detaylı bilgi verecek.

Türkiye’nin önde gelen özel kablo üreticisi firmalarından biri olan Baran Kablo’nun Hannover Messe 2023 fuarında yer alması, bizim için büyük bir önem taşıyor. Baran Kablo olarak fuar kapsamında, endüstriyel üretim süreçlerinin verimliliğini artıran özel kablo ve bağlantı çözümleri hakkında sektör profesyonelleri ve müşterileriyle doğrudan etkileşim halinde olacağız.