Sevgili Baran Kablo Ailesi, Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

Bugün sizlere Baran Kablo olarak bizim için önemli olan değerlerimizi ve geleceğe yönelik hedeflerimizi paylaşmak istiyorum. 2004 yılında başladığımız bu yolculukta, kablo gruplamaları konusunda üretimlerimizle hizmet vermeye başladık ve bugün itibariyle 19 yılı aşkın bir süredir Türkiye Kablo üreticileri arasında büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Baran Kablo olarak, her birimiz işimizi tutkuyla yapmaya ve sürekli gelişim için çaba sarf etmeye önem veriyoruz. Müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunabilmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Çünkü, “Kalite asla tesadüf değildir; onun her zaman bir niyeti vardır.” (John Ruskin) felsefesini benmiseyerek üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Baran Kablo olarak, değerlerimize ve misyonumuza sıkı sıkıya bağlıyız. İş arkadaşlarımızın yetenekleri, tutkuları ve özverili çalışmaları sayesinde her geçen gün büyümekte ve gelişmekteyiz. Sizlerin özverisi ve sadakati, Baran Kablo’nun başarısının temel taşlarından biridir.

Geleceğe yönelik vizyonumuz ise büyük ve iddialı. Baran Kablo olarak, Avrupa’da teknoloji üreten firmaların Kablo ve Kablo bileşenleri konusunda Ar-Ge çözüm ortağı olup, Avrupa’nın Özel Kablo Üreticisi ünvanını alabilmek için her adımı kararlılıkla atmaktayız. Ürünlerimizle müşterilerimizin “hep daha iyi” beklentilerini her defasında yeniden aşmayı hedefliyoruz. Yeni teknolojileri takip ederek sektördeki gelişmeleri biz de kararlılıkla bünyemizde gerçekleştirme gayretindeyiz.

“Başarı, disiplinli insanların başarısız olana kadar yılmadan çalışmasından doğar.”
   George Bernard Shaw

Son olarak, Değerli Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdan aldığımız birlikte başarmanın gücünü kurumsal değerlerimize yansıtıp büyüterek, müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla uzun vadeli ve karşılıklı faydaya dayanan ilişkiler kurmak istiyoruz. Sizlerle birlikte çalışmak, başarılarımızı daha da büyütmek için en önemli adımdır.

Baran Kablo olarak, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha da iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı süratle sürdüreceğiz. Sizlerin desteği ve güveniyle gelecekte de büyümeye ve aşılması zor başarıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginiz, desteğiniz ve sadakatiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Mustafa Karahan
Baran Kablo A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Yaklaşımı ve Mesajı