5-8 Haziran Tarihlerinde Baran Kablo Win Eurasia 2024 Fuarında!

Baran Kablo olarak Türkiye’nin önde gelen özel kablo üreticisi olarak Win Eurasia 2024 fuarında yerimizi alıyoruz! Endüstriyel kablo ve bağlantı çözümleri alanında sektörde adını duyurmuş bir firma olarak, fuarın düzenleneceği tarihlerde bizleri ziyaret edebilirsiniz.
Win Eurasia fuarı, sektörün önde gelen profesyonellerini bir araya getiriyor ve işbirliklerine olanak tanıyor. Sizleri, standımızda ağırlamak ve işbirlikleri için fırsatları değerlendirmek için bu önemli etkinliğe davet ediyoruz.

Tarih: 05-08 Haziran 2024
Yer: IFM – İstanbul Fuar Merkezi
Standımız: Hall 4 E165

Win Eurasia fuarı, Türkiye Endüstriyel sektörlerin en önemli etkinliklerden biridir. Bu yıl Baran Kablo olarak sizlere en son ürünlerimizi sunmak için burada olacağız. Endüstriyel amaçlar için üretilen kablolarda uzmanlığımızla tanınan bir firma olarak, ürünlerimizin yenilikçi özelliklerini ve avantajlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacağız.
Fuarda standımızı ziyaret ederek, endüstriyel kablo ve bağlantı çözümleri konusundaki en son gelişmeleri uzman ekiplerimizden dinleyebilirsiniz. Baran Kablo olarak, sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Standımızda sizleri ağırlayarak, ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizi sunmaktan mutluluk duyacağız.

Sizleri Win Eurasia 2024 fuarında standımızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
Baran Kablo