Baran-Kablo-20-yil-kutluyor

Baran Kablo 20. Yılını Kutluyor: 20 Yıllık Bir Yolculuk ve Bir Başarı Öyküsü

Kablo sektöründe güvenilir markası ile öne çıkmış bir isim olan Baran Kablo, 20. kuruluş yıl dönümünü gururla kutluyor.

2004 yılında İstanbul’un Ümraniye İlçesinde kablo gruplamaları üretimiyle başlayan bu yolculuk, bugün Kocaeli ili, Dilovası ilçesi, İmes Osb'deki modern tesisinde her geçen gün yeni başarılara imza atarak devam ediyor.

2016’dan bu yana yönetim, üretim ve lojistik faaliyetlerini modern tesisinde sürdüren Baran Kablo, sektördeki etkileyici büyümesini sürdürüyor. Bu modern tesis, firmanın yüksek kaliteli ürünlerinin ve hizmetlerinin daha da geliştirmesine olanak tanıdı.

Baran Kablo'nun üretimi olan zayıf akım kabloları, kumanda kontrol kabloları, yangına dayanıklı kablolar, spiral kablolar ve kablo gruplamaları gibi çeşitli alanlarda sunduğu hizmetler, sektördeki önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Baran Kablo, TÜV Rheinland, TSE, EFECTİS ve BASEC gibi tanınmış kuruluşlardan aldığı kalite belgeleriyle müşterilerine güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Ayrıca, ürünlerinin REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini karşıladığına dair güvence vermektedir.

Firmanın ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerine uygun kaliteli ürün üretme prensibi, sektördeki Güvenilir Marka konumunu daha da güçlendirmektedir.

Baran Kablo’nun 20 yıllık başarı serüveninin ardında;

  • Endüstrinin değişik sektörlerine özel, sürekli olarak yeni ve güncel teknolojiye uygun çözümler geliştirmekte ve bu sayede müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için yenilikçi yaklaşımlar benimsemesi,
  • Ar-Ge ve doğru gelişim için yaptığı yatırımlarla, ürün portföyünü genişletmesi ve sektördeki değişen ihtiyaçlara cevap verebilmesi,
  • Değerli müşterilerine özel çözümler sunmak için esnek ve dinamik bir yaklaşımı olması ve müşteri memnuniyetini arttırma prensibi,
  • Çevreye duyarlı ve insana saygılı bir üretim yaklaşımı benimsemesi ile sürdürülebilirlik gibi konuları önemli bir odak noktası olarak benimsemesi olduğunu belirtmek gerekir.

Baran Kablo, tüm çalışanları ve 20 yıllık bir geçmişin verdiği azim ve güven ile; Müşteri memnuniyetine ve sektörün ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için kararlı bir şekilde
ilerlemeye devam edecektir.

Baran Kablo; 20. yılını kutlarken, bugüne kadar elde edilen başarılarından aldığı gurur ile gelecekteki büyüme ve başarılar için 20. yılını kendisine bir dönüm noktası ve yeni bir başlangıç yılı sayıyor. Yenilikçi ruhuyla, değişime ve gelişime her zaman açık olacağını ve daha nice 20 yıla ulaşacaklarına inanıyor.