22-26 Nisan Tarihinde Baran Kablo, Hannover Messe 2024 Fuarındayız

Sevgili Baran Kablo ailesi ve değerli müşterilerimiz,

2004 yılında İstanbul Ümraniye’de başladığımız serüvenimizi, 2016 yılından itibaren Kocaeli Dilovası İmes Osb’deki modern tesisimizde 4.000 m² kapalı ve toplam 6.000 m²’lik alanımızda sürdürmekteyiz. Kalite, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle zayıf akım kabloları, kumanda kontrol kabloları, yangına dayanıklı kablolar ve kablo gruplamaları alanlarında hizmet veriyoruz. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerine uygun üretim yapmak ve sektörde öncü bir firma olmak temel prensibimiz.

Bu yıl, sürdürülebilir bir gelecek için enerji sunan yenilikçi çözümlerimizi daha da geniş bir kitleyle paylaşmak adına bir adım daha ileriye taşıyoruz. 22 – 26 Nisan 2024 tarihleri arasında dünyanın önde gelen endüstriyel ticaret fuarlarından biri olan Hannover Messe 2024’e katılacağımızı büyük bir heyecanla duyuruyoruz. Standımızı, 13. salonda C90 numarada bulabilirsiniz.

Hannover Messe 2024, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, dijital endüstriler ve enerji sektöründen 4.000’den fazla şirketin bir araya geleceği, birbirine bağlı bir endüstriyel ekosistem olarak hareket edeceği bir platform sunacak. Elektrifikasyon, dijitalleştirme ve otomasyon yoluyla iklim nötrlüğüne nasıl ulaşılabileceğini keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunan bu etkinlik, sektörümüzde sürdürülebilirliğin önemini bir kez daha ön plana çıkaracak.

Fuar süresince, kalite belgeleri TÜV Rheinland, TSE, EFECTİS ve BASEC tarafından onaylanmış ürünlerimizi sergileyeceğiz. Ürünlerimizin REACH ve RoHS regülasyonlarına uygun olduğunu ve güvenilirliğini bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi ve sektör profesyonellerini standımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Bu etkinlikte, endüstriyel yeniliklerimizi paylaşmak ve sürdürülebilir bir gelecek için birlikte çalışma yollarını keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.

Baran Kablo olarak, sürdürülebilir bir sektöre enerji verme misyonumuzu daha da ileriye taşıyacağımız bu önemli etkinlikte sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Hannover Messe 2024’te görüşmek üzere!

Saygılarımızla,
Baran Kablo Ekibi