Şirket Profili ve Tarihçe

Baran Kablo A.Ş. ,


2004 yılında kurulan Baran Kablo; yönetim, üretim, lojistik ve tüm faaliyetlerini Kocaeli Dilovası İmes Osb içinde  4000 m2 kapalı toplam 6000 m2'lik modern bir tesisde devam etmektedir.
 


→ Zayıf Akım Kabloları
→ Kumanda Kontrol Kabloları
→ Yangına Dayanıklı Kablolar


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

✓ Sektöre ve müşteriye özel kablo üretimi
✓ Soketli kablo üretimleri
✓ Plastik enjeksiyon çözümleri

 

gibi geniş bir ürün grubunda müşteri şartnameleri ve taleplerini esas alarak üretim yapmaktadır.

 

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren Baran Kablo, ISO 9001:2015  Kalite yönetim sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği gerekliliklerine uygun olarak; kaliteli ürün, çevreye ve insan hayatına saygılı üretim prensibi ile sektöründe büyümekte olan bir firmadır. Bu anlayış ile bünyemizde üretimini yaptığımız kablolarımızı TÜV Rheinland kalite belgeleriyle onaylı ürün grubunu müşterilerimize sunmaktayız. Ürünlerimizin tümü; ayrıca REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini sağlayan güvenilir ürünlerdir.  2016 yılında yeni üretim tesisinde faaliyetlerine devam eden firmamız, özellikle Ar-ge çalışmaları üzerinde yoğun bir emek harcamaya başlamış, bunun sonucu olarak sektörümüzde dışa bağımlılığı olan ürünler yerine yerli malı ürünleri eklemeyi başarmıştır. Bu hedefte gelişmeye ve üretmeye devam etmektedir.

 

Ürünlerimizi yenilikçi ve evrensel değerlere uygun  iCab, iCable, Glow, GroundFlex, N-Flex  ile markalamış bulunmaktayız.

 

Baran Kablo yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, tüm departmanlardaki iyi eğitimli ve konusuna hakim uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Üretimlerinde sürekli iyileştirme ve yüksek kaliteli ürün üretme prensipleri sayesinde ürün ve proseslerini en son teknoloji gerekliliklerine uygun olarak sürekli güncellemeyi sürdürmektedir. En son teknolojiyi kullanarak yeni üretim tekniklerini geliştirmekte ve müşterileri ile yeni katma değerleri paylaşmaktadır.


Tecrübelerini ürün yelpazesine aktararak müşterilerine ihtiyaçlarının ötesinde hizmet veren Baran Kablo, müşteri memnuniyetine ve günün ihtiyaçlarına göre müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi görev kabul etmiş, sektörünün öncüleri arasında yer almıştır.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla; uzun dönemli, karşılıklı fayda esasına dayanan; adil, etik ve bütünleşik ilişkiler kurma inancı ile mutlak başarıların sürekli olacağının bilinci ile çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz.

Bu prensipler firmamıza yol göstericilik etmekte ve firma üretim politikamızı tanımlamaktadır. Pazarda başarının garantilenmesi, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla etkin ilişkilerin kurulması aracılığı ile sağlanacaktır.DUYURULAR
tüm haberler
E-BÜLTEN
Baran Kablo yeniliklerinden haberdar olmak için kayıt olun…
SOSYAL MEDYA